Biz Kimiz?

Biz uzun yıllarını vermiş tecrübeli ekip kadromuz ile birlikte en iyi şekilde SEO – BACKLİNK hizmeti vermekteyizdir. Vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda bütün müşterilerimizin memnuniyetini kazanmiş en global şekilde çalişmalarımız ile birlikte bir çok müşterilerimizi memnun etmeyi başarmış kurumsal bir firma ünvanını almiş firma olarak hizmet vermekteyizdir. SEO denildiginde ilk akla gelecek firmalardan bir tanesi olarak yolumuza devam ederek üstelik en uygun fiyat bütceler ile birlikte müşterilerimizin bütün backlink, ihtiyaclarını karşılamaktayizidr.

Neler Yaparız?

Kendi Bünyemiz altında olan Global bir çok otoritesi iyi olan sitelerden sizlerin sitelerine link inşaası yapmaktayizdir ve bu link inşaası sayesinde sizinde sitenizin otoritesi artmasıyla birlikte arama motorlarında en iyi konumlarını yerini alır ve bizlerin yapmiş olduğu teknik analizler, teknik detayli incelemeler ile sitenizin daha nasıl iyi bir sonuç alacağına dair bir yol haritası belirleyip, o şekilde link inşaamizi yaparak sitelerinizin güçlü bir hal almasını sağlamaktayizdir..

Ekip Kadronuz varmi?

Profesyonel ekip kadromuz ile birlikte hizmet vererek ve en iyi bilgi sahibi olan yıllarını vermiş ekip kadromuz ile birlikte hizmet vermekteyizdir. Vermiş olduğumuz hizmetleri ekip olarak kararlaştırıp bir sitenin nasıl yükseleceğine dair, bir toplantı düzenleyip sonrasında ise projelendirip o şekilde çalişmalarımızı sergileyen ve bakış açımız yüksek olan bir kitleye sahip ekip kadromuzun bilgileriyle birlikte hizmet vermekteyizdir.